Яка тривалість гри в баскетбол і все про найдовший матч в історії?

Головна Сторінка » Яка тривалість гри в баскетбол і все про найдовший матч в історії?

Гра в баскетбол складається з чотирьох періодів по 10 хвилин кожен, з двохвилинними перервами між першим і другим, а також третім і четвертим періодами. Між другим і третім періодами є велика перерва, яка триває 15 хвилин.

Загальний час гри в баскетбол становить 48 хвилин, без урахування перерв.

Ось деякі додаткові моменти про тривалість гри в баскетбол:

• Кожна команда має право на сім тайм-аутів протягом всієї гри.
  • Тайм-аут може тривати 1 хвилину.
  • Тренер може взяти тайм-аут в будь-який час гри, навіть якщо м’яч не в грі.
  • Гравці можуть взяти тайм-аут лише тоді, коли їхня команда володіє м’ячем.
  • Якщо гра закінчується внічию, призначається додатковий період з 5 хвилин.
  • Додатковий період може продовжуватися доти, доки одна з команд не заб’є більше очок, ніж інша.

Важливо знати

• Якщо матч закінчується з рахунком 80-78, то призначається додатковий період.
  • Якщо додатковий період закінчується з рахунком 85-82, то команда, яка забила 85 очок, виграє матч.
  • Якщо матч закінчується з рахунком 85-85 після додаткового періоду, то призначається ще один додатковий період.

Тривалість додаткового періоду в баскетболі

Додатковий період в баскетболі триває 5 хвилин.

• Немає обмеження на кількість додаткових періодів.
  • Гра триває доти, доки одна з команд не заб’є більше очок, ніж інша.

Важливо зазначити, що правила додаткових періодів можуть трохи відрізнятися залежно від ліги чи турніру.

Наприклад, в деяких лігах використовується правило раптової смерті, згідно з яким перша команда, яка заб’є м’яч в додатковому періоді, виграє матч.

Однак, загалом, правило про 5-хвилинні додаткові періоди без обмежень за кількістю є найпоширенішим.

Варто зазначити, що з 2001 року НБА ввела правило, згідно з яким додаткові періоди не можуть тривати більше 5 хвилин.

Це правило було введено, щоб запобігти подібним виснажливим матчам в майбутньому.

Який був самий найдовший матч з баскетболу в історії?

Ось деякі з найдовших матчів в історії НБА:

• 1951: Мічиган vs Індіана (OT): 67 хвилин
  • 1954: Міннеаполіс Лейкерс vs Нью-Йорк Нікс (3OT): 71 хвилина
  • 1962: Бостон Селтікс vs Сірак’юс Нейшнлс (2OT): 63 хвилини
  • 1970: Філадельфія 76ers vs Нью-Йорк Нікс (OT): 58 хвилин
  • 1989: Денвер Наггетс vs Сакраменто Кінґс (2OT): 56 хвилин

Ці матчі вважаються одними з найвеличніших в історії НБА. Він продемонстрував витривалість, майстерність та спортивний дух гравців обох команд.

Самий найдовший матч зафіксований Книгою рекордів Гіннеса

Найдовший матч в історії баскетболу, зафіксований Книгою рекордів Гіннеса, відбувся 26-27 лютого 2008 року в Небрасці, США.

Це був матч між двома чоловічими баскетбольними командами середніх шкіл – “Луїсвіль Пайонирс” та “Чейз Каунті Буффалоes”. Гра тривала 58 годин і 4 хвилини, з перервами на відпочинок та їжу.

“Пайонирс” зрештою перемогли з рахунком 3200-2800.

Варто зазначити, що цей матч не був офіційним змаганням, а організований з метою збору коштів для благодійності.